Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Marte, 02 Qershor 2020
Hyseni në Suharekë: Nuk ka rrezik nga terrorizmiE Marte 28 Korrik 2015 10:51Ministri i Punëve të Brendshme, Skënder Hyseni, në Suharekë, ka siguruar qytetarët se nuk rrezikohen nga terrorizmi.më shumë
Salih Mekaj pezullohet nga pozitat e kryetarit të ApelitKomisioni Disiplinor në kuadër të Këshillit Gjyqësor të Kosovës ka vendosur për...më shumë
Serbia në panikZëvendësministri i Punëve të Jashtme, Petrit Selimi ka thënë se deklaratat e...më shumë
Sipas Beogradit “pranimi i Kosovës në UNESCO do të ishte precedent i keq”Shefja e ekipit negociator të Serbisë me Bashkimin Evropian, Tanja Mishçeviq, ka deklaruar sot se...më shumë
Parashikimi i motit për ditët në vijim Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës raporton se vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave...më shumë
Hyseni: Nuk është gjetur helm te të dyshuarit për terrorizëmMinistri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni, ka thënë se tek pesë të dyshuarit e...më shumë
Kosova në krizë për ujë dhe rrymëKosova ka hyrë në krizë energjetike. Vlera e prodhimit të këtij produkti nga termocentralet e...më shumë
Policia nderon heroin e Kosovës Enver ZymeriPolicia e Kosovës sot ka organizuar ceremoni përkujtimore për përvjetorin e katërt te...më shumë
Ditë të zeza për KEK-unKorporatës Energjetike të Kosovës (KEK), nuk po i përshtate asnjë stinë për të...më shumë
Figliuolo: Institucionet e Kosovës po bëjnë çdo gjë për të luftuar terrorizminRreziku nga sulmet terroriste është një problem global, e që kohët e fundit edhe Kosova po...më shumë
Fëmijët me deformime të shtyllës kurrizore, MASHT po heshtDeputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Bekim Haxhiu i ka thënë ministrit të arsimit,...më shumë
Anelay u premton përkrahje grave në GjakovëPresidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga, dhe Ministrja e Shtetit në Ministrinë e...më shumë
Veseli: Kosova nuk do të mbijetonte pa mbështetjen e mërgimtarëveKryeparlamentari Kadri Veseli, ka pritur të mërkurën rreth 200 mërgimtarë në...më shumë

Kategoritë