Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Enjte, 16 Korrik 2020
Policia: S’ka helmE Shtunë 11 Korrik 2015 18:41Zëdhënësi i policisë Baki Kelani thotë se në çantat e të arrestuarve nuk është gjetur helm. më shumë
Frikë nga helmimi i ujit nga të arrestuarit për terrorizëmDisa lagje të kryeqytetit, që në orët e hershme të mëngjesit të sotëm kanë...më shumë
Arrestohen edhe dy persona të dyshuar për terrorizëmEdhe dy persona të tjerë janë arrestuar si të dyshuar për involvim në rastin e...më shumë
ISIS po planifikonte sulm terrorist në liqenin e Badovcit?Policia e Kosovës sot në orët e para të mëngjesit arrestoi tre të dyshuar si...më shumë
Komuna e Prizrenit dhe e Bejkozit shtruan iftarin e përbashkëtMbrëmë në organizim të komunës së Prizrenit dhe asaj të Bejkozit nga Turqia dhe...më shumë
Mustafa shtroi iftar për përfaqësuesit e BIK-utKryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, shtroi të premten iftar për drejtuesit e...më shumë
Presidentja dekoron Rita OrënPresidentja dekoroi këngëtaren Rita Ora me titullin Ambasadore e Nderit e Republikës së Kosovës...më shumë
Qytetarët e Prizrenit u solidarizuan me popullin boshnjakPrizreni është solidarizuar sot me popullin boshnjak të Srebrenicës, në prag të...më shumë
Kosova shkatërroi 1,742 armë të vogla dhe të lehtaNë Ditën ndërkombëtare të shkatërrimit të armëve, Policia e Kosovës ka...më shumë
Boshnjakët në Prizren organizojnë sot marsh për SrebrenicënNë Prizren do të organizohet një marsh për nder të 20 vjetorit të masakrës së...më shumë
Bashkësia Islame: Dita e parë e Fitër Bajramit më 17 korrikKur besimtarët myslimanë kanë hyrë në pjesën e fundit të muajit të Ramazanit,...më shumë
Nga greva në protestë para QeverisëIsh-punëtorët e Fabrikës së Tubave, kanë protestuar para Qeverisë, nga e cila po...më shumë
FSK pjesë e ushtrimit në MaqedoniKadetët e Forcës së Sigurisë së Kosovës, nesër do të jenë pjesë e...më shumë

Kategoritë