Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Enjte, 21 Janar 2021
Kthehen 107 refugjatë nga SuediaE Premte 03 Korrik 2015 09:16Një aeroplan me emigrantë nga Suedia ka arritur në aeroportin “Adem Jashari” në Prishtinë, pasditen e së enjtes.më shumë
Nëntë policë të Kosovës nën hetim, abuzim seksual me të mitura Nëntë zyrtarë të Policisë së Suharekës po hetohen si të përfshirë...më shumë
Telefonata që alarmoi Policinë për sulme terroristeNjë bisedë telefonike në mes të një personi nga Gjilani dhe një shqiptari nga Maqedonia...më shumë
Rreth 8 mijë emigrantë kthehen në KosovëMinistria e Punëve të Brendshme në Kosovë, bën të ditur se nga fillimi i këtij viti...më shumë
Viktimave të dhunës seksuale pritet t'u njihet statusi16 vjet pas përfundimit të luftës, kategoria më e ndjeshme ajo e dhunës seksuale, pritet...më shumë
Britania: Në Kosovë ka rrezik për sulme terroristeMinistria e Jashtme e Britanisë ka publikuar një hartë interaktive, e cila i ndan vendet me ngjyra,...më shumë
Gjykata Themelore kërkon t’u hiqet imuniteti Hasanit dhe Rama-Hajrizit Departamenti i Krimeve të Rënda në Gjykatën Themelore të Prishtinës ka kërkuar nga...më shumë
Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës fiton tri çmimeAeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës, “Adem Jashari” ka fituar tri çmime në tri...më shumë
ISIS përgatit sulme terroriste në Kosovë?Policia e Kosovës, as nuk e ka mohuar e as nuk e ka pohuar lajmin e publikuar nga mediet kosovare, për sulme...më shumë
Pas A5, bie edhe A4 në KEK, importohet energji elektrike Ditë më parë është bërë ndërprerja e paparalajmëruar e njësisë A5...më shumë
'Karvani i Bereqetit' shtroi iftar në PrizrenNë momentin kur ezanët e imamëve të xhamive në Prizren kanë thirr akshamin dhe me...më shumë
Në iftarin e KDTP-së mirënjohje për ambasadoren OzanNë iftarin tradicional të KDTP-së ku kanë qenë të pranishëm rreth 1.200...më shumë
Veteranët para Kuvendit deri të merret vendimiDisa protestues kanë filluar të shpërndahen por organizatorët e kësaj protestë kanë...më shumë

Kategoritë