Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Shtunë, 30 Maj 2020
Arrin në 11 numri i të lënduarve në aksidentin 'Te Rrethi'E Hënë 21 Shtator 2015 00:49Ka shkuar në 11 numri i të lënduarve në aksidentin e ndodhur pak më parë “Te Rrethi” në Prishtinë. më shumë
Kongresi i UEFA-s voton në mars për KosovënVjen dhe lajmi i pritur nga komiteti ekzekutiv i Federatës evropiane të futbollit, i cili delegon...më shumë
Afera e stentave mund ta çojë Aganin në bankën e të akuzuarveIsh-ministri i shëndetësisë, tash Ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor Ferid Agani,...më shumë
Kosova do të anëtarësohet në UNESCODrejtoresha e Këshillit Britanik në Kosovë, Arjeta Emra, ka thënë se ky këshill...më shumë
Shtohen forcat e sigurisë në rrugën deri te shtëpia e kryeministrit Mustafa Rruga që shpie në shtëpinë e kryeministrit Isa Mustafa është mbushur me forca policore....më shumë
Ambasadori Delawie organizon pritje për QeverinëAmbasadori i ri i Amerikës në Kosovë ,Greg Delawie, i ka ftuar sonte në takim të gjithë...më shumë
Komandanti i KFOR-it turk konfirmon mbështetjen për MamushënKomandanti i KFOR-it turk, Saim Bağcı gjatë vizitës në Mamushë është takuar me...më shumë
Shqetësuese, sipas të rinjve, gruaja e ka vendin në shtëpi!Partitë politike kanë nënshkruar sot një deklaratë ku janë zotuar për rritjen e...më shumë
Mustafa kërkoi anulimin e kontratës me djalin e tijKryeministri i Kosovës, Isa Mustafa tha se ai nuk ka pasur asnjë informatë për rregullimin e...më shumë
Hani i Elezit i bën gati xhamitë për pranim eventual të refugjatëve sirianëFluksi i refugjatëve sirianë dhe telashet e një dite më parë lidhur me alivanosjen e tre...më shumë
Në Ferizaj konfiskohen bankënota 50 eurosh të falsifikuaraNë Ferizaj janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë, pasi që të njëjtit...më shumë
Hiqen pikat e vëzhgimit, “Civilna Zastita” ende aktiveE ashtuquajtur “Civilna Zastita”, një organizatë paralele e armatosur në veri të...më shumë
Serbia thotë se ka paguar për Kosovën 580 milionë euro borxhe publikeBorxhin e jashtëm publik të Kosovës edhe më tutje e shlyen Serbia, shkruan sot gazeta...më shumë

Kategoritë