Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Diel, 31 Maj 2020
Shpenzime pa kontroll në QeveriE Enjte 11 Qershor 2015 11:14Vetëm gjysma e dikastereve qeveritare i kanë deklaruar shpenzimet e 3-mujorit të parë, shkruan sot Koha Ditore. më shumë
Prishtina gati për festën e çlirimitKomuna e Prishtinës, me rastin e Ditës së Çlirimit të kryeqytetit, 11 qershorit, organizon...më shumë
Tre të vdekur e katër të lënduar në aksidentin në Dollc të KlinësPolicia e Kosovës pranë DRP Pejë, sot rreth orës 18:30 është njoftuar për një...më shumë
Ramadan Muja: Të gjitha i kam bërë për qytetarëtMbrojtja e Ramadan Mujës dhe 5 zyrtarëve tjerë komunalë të Prizrenit, të cilët nga...më shumë
Mustafa: Isa Boletini, model për patriotët shqiptarKryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, gjatë manifestimit në nder të heroit, Isa Boletini tha se sot...më shumë
O'Connell rikonfirmoi mbështetjen edhe në bujqësiMinistri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Memli Krasniqi zhvilloi sot një takim me...më shumë
Bastisje në Pejë, Mitrovicë e Prishtinë - për krim ekonomikPolicia për Krime Ekonomike i ka konfirmuar Koha.net se kanë nisur bastisjet në katër biznese...më shumë
Çeku: Listat përfundimtare, pas trajtimit të ankesaveKryetari i Komisionit qeveritar për njohjen dhe verifikimin e veteranëve, Agim Çeku ka bërë...më shumë
Isa Boletini rivarroset me nderime kombëtareEshtrat e Isa Boletinit përfundimisht pushojnë në vendlindjen e tij në Boletin më shumë
Pacolli: Policat për mërgimtarët 50% më lirëTë gjithë bashkatdhetarët që hyjnë në Kosovë prej 1 korrikut 2015, do të pajisen...më shumë
Kosova nderon Isa Boletinin, homazhe e seancë solemne në KuvendNjë ditë para ceremonisë së rivarrimit të eshtrave të Isa Boletinit, Kuvendi i...më shumë
Preteni: Shteti nuk po e lufton korrupsioninÇështja e deklarimit të pasurisë aktualizohet çdo vit kur arrin periudha në të...më shumë
“Mendoj për ty” vazhdon edhe sot në PrishtinëFushata “Mendoj për ty” do të vazhdoj edhe sot në sheshin “Zahir Pajaziti” në...më shumë

Kategoritë