Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Hënë, 10 Gusht 2020
Kosova ende në rrezik nga minatE Shtunë 04 Prill 2015 11:19Kompania e Deminimit të Forcës së Sigurisë së Kosovës, ditë më parë ka filluar operacionet për deminim dhe pastrim të fushëbetejave në tri lokacione.më shumë
Zyrtarët “supermenë” me nga 2-3 vende puneMe amendamentimin e Ligjit për Parandalimin e Konfliktit të Interesit po i mundësohet zyrtarëve...më shumë
Forumi Mysliman: Në Kosovë nuk ka pasur shqiptarë deri në shekullin XVIIIForumi i të Rinjve Muslimanë përmes një komunikate për media me përplot elozhe, mbron...më shumë
Vazhdon të mbetet e bllokuar rruga Kaçanik-Han i ElezitPër shkak të shembjeve në sasi të mëdha të dheut dhe të gurëve në...më shumë
Skandaloze: Teuta Sahatqija i quan gazetarët, spiunëDeputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK-së, Teuta Sahatqija i ka fyer rëndë...më shumë
Suspendohet nga puna imami Irfan SalihuBashkësia Islame e Kosovës njofton për suspendimin e Irfan Salihut. Imamit të xhamisë "Suzi...më shumë
Presidentja sot e dekreton Lumezin!?Besnik Berisha, këshilltar i kryeministrit Isa Mustafa për drejtësi, në emisionin “Debat”...më shumë
Pasaportat më të fuqishme në botë: Kosova, më e kufizuar edhe sesa Koreja e Veriut!Të zotërosh një pasaportë do të thotë të kesh të hapura dyert për të...më shumë
Irfan Salihu: Në Kosovë s’ka pasur shqiptarëHoxha nga Prizreni, Irfan Salihu ka thënë në një ligjëratë të tij se në...më shumë
Sot u bë kthimi i 28 trupave nga RudnicaRitakimet me më të dashurit, kur ndodhin në rrethana normale, gjithmonë janë të bukura....më shumë
Dy vetura hidhen në ajër në veriDy vetura të hedhura në ajër në veri të Mitrovicës janë sulmet e para të...më shumë
7000 mijë euro gjobë për rektorin ZejnullahuUniversiteti i Prishtinës dhe rektori i këtij institucioni, Ramadan Zejnullahu, janë ndëshkuar me 16...më shumë
Në Kosovë çdo i treti zyrtar i punësuar ka më shumë se një vend të punësNë Kosovë çdo i treti zyrtar i lartë ka më shumë se një vend të punës...më shumë

Kategoritë