Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Hënë, 13 Korrik 2020
Gjinekologët: Ne nuk jemi kriminelëE Marte 10 Mars 2015 17:07Mjekët e Klinikës së Gjinekologjisë dhe Obstetrikës kanë protestuar sot një orë para objektit të këtij spitali duke kërkuar nga mediet që të mos shpifin gjëra të cilat nuk janë të vërteta.më shumë
Rrëfehet babai për vrasjet në Prizren: Unë i vrava, jo djali imBabë e birë ishin të dyshuarit kryesorë për vrasjen e trefishtë në Prizren e cila...më shumë
Dorëzohet i dyshuari për vrasjen e trefishtë në PrizrenI dyshuari për vrasjen e trefishtë në Prizren është dorëzuar sot në polici.më shumë
Në veri suspendohen 50 policë serbëNë stacionet policore në veri të Kosovës janë suspenduar për shkak të refuzimit...më shumë
Gjykata Speciale e bën me organ paralel edhe Gjykatën KushtetueseTre mekanizma paralelë të drejtësisë do t’i vihen në funksion Gjykatës Speciale, e...më shumë
Dorasit e vrasjes së trefishtë në Prizren, ende në arratiVazhdojnë të jenë në arrati të dyshuarit për vrasjen e trefishtë që ndodhi dje...më shumë
Platini tregon vitin kur FFK-ja do të pranohet në UEFAMichel Platini ka folur për takimin me drejtuesit e Federatës së Futbollit të Kosovës.më shumë
Emigrimi ul numrin e përdoruesve dhe shitësve të narkotikëveDhjetori i vitit 2014 dhe janari e shkurti i këtij viti do të mbesin në kujtesë si periudha kur...më shumë
Drejtori i Policisë së Kosovës sot në BeogradDrejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Shpend Maxhuni i shoqëruar nga zyrtar...më shumë
Babë e bir dyshohet se i vranë tre personat në PrizrenE. Shemallari dhe djali i tij E. Sh., sipas dyshimeve të policisë, i kanë vrarë dje në...më shumë
Lista Serbe kërkon komandant paralel për Ushtrinë e KosovësSubjekti që përfaqëson serbët në Kuvendin e Kosovës, i ka vënë një kusht...më shumë
Bora vështirëson qarkullimin, 97 aksidente për dy ditëReshjet e borës gjatë ditëve të fundit kanë vështirësuar qarkullimin nëpër...më shumë
Kosova i vetmi vend në rajon që ka më shumë lindje sesa vdekje​Kosova është vendi i vetëm në rajon i cili nuk e stimulon rritjen e lindshmërisë,...më shumë

Kategoritë