Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Diel, 12 Korrik 2020
Moti me vranësira edhe javën e ardhshmeE Hënë 09 Mars 2015 09:15Institutit Hidrometeorologjik i Kosovës parashikon që në javën e ardhshme në vend të mbajë mot i ngjashëm me atë të ditëve të fundit.më shumë
Vrasje e trefishtë në PrizrenPolicia e Kosovë është ende në kërkim të dy të dyshuarve për vrasjen e...më shumë
Agani: “Ligji për Ezanin” nuk do të nxisë më reagimeNë gjithë territorin e Kosovës janë paraqitur 150 mijë ndërtime pa leje, ka bërë...më shumë
Qazim Osmani, synon ta blejë vilën e Millosheviqit!Qazim Osmani, i njohur si Feliksi, e i përfolur për lidhjet e tij me yjet serbe, ka bërë vizitë...më shumë
SHBA nderon Arbana XharrënDepartamenti Amerikan i Shtetit (DASH), ka nderuar me Çmimin prestigjioz Ndërkombëtar për Guxim...më shumë
Paga, laptopë e telefona për ish-qeveritarëtIsh-ministrat dhe ish-zëvendësministrat realizojnë beneficione nga shteti, shkruan sot Koha Ditore.më shumë
Shumë borë nëpër rrugë, vështirësohet komunikacioniTë reshurat e borës po vazhdojnë edhe në gjithë territorin e Kosovës. Por sot...më shumë
Sonte, “Nata e Zjarreve” në PrekazSot përfundon manifestimi në kujtim dhe nderim të Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare...më shumë
KFOR-i turk shpërndan ndihma në Shtime e ReqanëKomandaniti i kontigjentit turk të KFOR-it në Kosovë, kolonel Omer Faruk Demircioglu, dje së bashku...më shumë
Bavaria ndërprenë financimin për emigrantët kosovarëMinistrja për Çështje Europiane dhe Marrëdhënie Rajonale e Bavarisë, Beate Merk tha se...më shumë
Delegacioni i FSK-së për nderime në PrekazNë shënimin e 17 vjetorit të Epopesë së UÇK-së, dhe në nderim të...më shumë
Veseli në Prekaz, vendi që kujton përgjegjësitëKryetari i Kuvendit Kadri Veseli ka bërë homazhe në Prekaz. Me këtë rast ai tha se sot...më shumë
Zyrtare: Shtyhen ndeshjet e Superligës dhe Ligës së ParëMoti i keq që po mbretëron në vendin tonë ka bërë që të shtyhen të gjitha...më shumë

Kategoritë