Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Enjte, 26 Nëntor 2020

Vjedhje e rëndë në autostradë

E Enjte 31 Janar 2013 14:39

Në orët e paradites, policia në Prizren është informuar për një vjedhje që kishte ndodhur në shtyllat elektrike për ndriçimin e autostradës “Ibrahim Rugova” në afërsi të pikës kufitare në Vërmicë, ka bwrw tw ditur Policia rajonale e Prizrenit.

Hetues policorë dhe krim-teknika kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë kryer procedurat hetimore. Sipas raporteve thuhet se nga shtyllat elektrike është vjedhur sasi e konsiderueshme e kabllove elektrike. Policia ka nisur me hetimin e rastit. Ende nuk ka të dyshuar, thuhet në njoftim.  

Komento

500 Karakteriniz kaldi

Rregullat për komente

  1. Ju lutemi që të bëni përpjekje që komenti i juaj të përkoj me artikullin në fjalë.
  2. Gjatë komentimit ju lutemi që ti kushtoni kujdes edhe drejtshkrimit dhe gjuhës letrare.
  3. Gjithmonë mundohuni që të përdorni një stil më të butë.
  4. Nëse nuk i përmbaheni rregullave të sipërpërmendura atëherë redaktori i ueb faqes ka të drejtë që të mos e botoj komentin tuaj.