Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Mërkurë, 03 Mars 2021

Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Prishtinë-Shkup

E Mërkurë 09 Shtator 2015 11:11Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak çastesh në magjistralen Prishtinë-Shkup, më konkretisht në fshatin Gurëz (ish-Gërlica) të Ferizajt. Të përfshirë në këtë aksident ishin vetura e tipit “Golf 3” si dhe një kamion. Ndërkaq, mësohet se personat e përfshirë në këtë aksident janë dërguar menjëherë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK) dhe aktualisht nuk dihet për gjendjen e tyre shëndetësore. Po ashtu edhe njësitet e Policisë së Kosovës ishin në vendin e ngjarjes. /koha/

Komento

500 Karakteriniz kaldi

Rregullat për komente

  1. Ju lutemi që të bëni përpjekje që komenti i juaj të përkoj me artikullin në fjalë.
  2. Gjatë komentimit ju lutemi që ti kushtoni kujdes edhe drejtshkrimit dhe gjuhës letrare.
  3. Gjithmonë mundohuni që të përdorni një stil më të butë.
  4. Nëse nuk i përmbaheni rregullave të sipërpërmendura atëherë redaktori i ueb faqes ka të drejtë që të mos e botoj komentin tuaj.