Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Mërkurë, 03 Mars 2021

Policia: Dy të dyshuar për sulmin ndaj eskortës së kryeministrit

E Mërkurë 09 Shtator 2015 11:13Polica e Kosovës ka konfirmuar se sot rreth orës 8:00, është sulmuar eskortës e kryeministrit Isa Mustafa. Sipas Policisë dy persona janë të dyshuar. Zëdhënësi i Policisë, Daut Hoxha ka thënë për KosovaPress se Policia ka identifikuar dy persona të panjohur, të cilët dyshohet se kanë gjuajtur me vezë-ngjyrë në drejtim të veturës së kryeministrit.

Komento

500 Karakteriniz kaldi

Rregullat për komente

  1. Ju lutemi që të bëni përpjekje që komenti i juaj të përkoj me artikullin në fjalë.
  2. Gjatë komentimit ju lutemi që ti kushtoni kujdes edhe drejtshkrimit dhe gjuhës letrare.
  3. Gjithmonë mundohuni që të përdorni një stil më të butë.
  4. Nëse nuk i përmbaheni rregullave të sipërpërmendura atëherë redaktori i ueb faqes ka të drejtë që të mos e botoj komentin tuaj.