Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Shtunë, 22 Janar 2022

Fidan2012-05-28 10:39:01[email protected]

Mirdita ju pershendes nga Zvicra ju falenderoj shummm per webcam live nePrizren ju jeni te paret qe na munsut me pa prizrenin per larg allauhuju ndimoft ju kisha lut se edhe ne shadervan me pas ni kamer live se mesa di un ni kamer ashte ne Brezovic live edhe ne Prishtin nga IPKO.. Poju keni ba ni gjest te mir qe mundem ta shikojm Prizrenin liveKOSOVAHABER ellooooo Danke.
Naser Sadriu2012-05-27 16:48:31[email protected]

ju lutem mbrnda mundsive tė mė njoftoni mbi mundėsitė e studimeve nė Turqi.
Per Kushtet,AplikiminKonkurimin,dhe risite e tjera te rėndėsishme pėr studime si Afatet etj. 
Astrit Gashi2011-11-03 19:34:59[email protected]

Pershendetje Kosova Haber, se pari ju deshiroj suksese, mendoj se eshtenje web faqe shume atraktive, informuese dhe profesionale. Poashtu, pasiqe jam duke mesuar qdo dite e me shume gjuhen turke, si nje perparesi ekesaj faqeje per mua eshte se me mundeson qe te perfeksionoj edhe meshume gjuhen turke duke marr parasysh se informacionet ipen edhe neshqip dhe turqisht.

Suksese,
Astrit Gashi
 
Omer 2011-09-04 12:32:55[email protected]

Pershendetje KosovaHaber se pari komplimente per faqen eshte nje faqe qegjithnje shikoj artikuj se dyti a mund te me veni kontakt me Dizajnerine ketyre Reklamave dhe Web faqes Shpresoj se do te ma jepni 1 pergjigjePozitive me Respekt Omer Gashi Prizren
 
fazli2011-03-19 10:57:13 Pershendetje , se pari deshta qe tju uroj per punen qe beni dhe ju deshirojpune te mbare dhe suksese te me tutjeshme , une jam Fazli Peqani dhe jam ngaqyteti i Prizrenit , jam ne studime ne Turki ne qytetin e Edirnes ku tani jamper ta mesuar gjuhen , por deshta  nga ju qe te me informoni nese kenimundesi per ndonje burse pasi qe gjendjen ekonomike nuk ekam te mire besoj dheshpresoj ne ndihmen tuaj .
    Allllahu ju shperblefte 
mimoza 2010-03-06 11:11:44komplimente per disajnin e faqes
previous

1-6 Nga 6

next