Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Hënë, 12 Prill 2021
Delawie: Forcimi i sundimit të ligjit, top prioritetetE Hënë 21 Shtator 2015 15:02Infrastruktura dhe kushtet e mira për prokurorët në Prokurorinë Themelore në Gjilan do të ndihmojnë në hetimet dhe ndjekjen e kryerësve të veprave penale.më shumë
Haradinaj: Protestat, pas peticionitLideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, vazhdon të...më shumë
Nesër vazhdon seanca, kryeministri Mustafa raporton para KuvenditKryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka bërë të ditur se kryeministri i Kosovës,...më shumë
Thaçi pret ambasadorin e KuvajtitZëvendëskryeministri Hashim Thaçi, njëherësh ministër i Jashtëm i Kosovës, sot...më shumë
Ministri Hyseni, vizitë zyrtare në GjermaniMinistri i Punëve të Brendshme,Skender Hyseni do të qëndrojë në një vizitë...më shumë
VV: 41,105 mijë nënshkrime kundër “Zajednicës” dhe DemarkacionitLëvizja Vetëvendosje thotë se peticioni kundër “Zajednicës” dhe Ddemarkacionit me...më shumë
Chiti: Kosova vend i sigurt, por i izoluar në EvropëSituata e sigurisë në Kosovë vlerësohet e qetë, por i izoluar për qytetarët në...më shumë
Chiti: Italia mbështet Kosovën për integrimin në BEMinistri i Integrimit Evropian, Bekim Çollaku, priti sot në takim delegacionin e senatorëve...më shumë
Thaçi takon ambasadorët e UNESCO-s në ParisZëvendëskryeministri i parë i Kosovës dhe njëherësh ministër i Punëve të...më shumë
Nenad Rashiq i bashkohet Listës SerbeGrupit parlamentar të Listës Serbe, nga sot iu është bashkuar edhe deputeti, njëherit kryetar i...më shumë
Nis peticioni kundër 'Zajednicës' dhe demarkacionit​Tre liderët e partive opozitare kanë nënshkruar peticionin në kundërshtim të...më shumë
Chiti: Italia aleati besnik i KosovësKryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, priti në takim një delegacion të...më shumë
Thaçi në Paris, për anëtarësimin e Kosovës në UNESCOZëvendëskryeministri, njëherësh ministri i Punëve të Jashtme, Hashim Thaçi, ka...më shumë