Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Enjte, 13 Maj 2021

Bisedimet teknike në Bruksel - vazhdojnë të martën

E Shtunë 12 Janar 2013 11:19

Grupet punuese të Beogradit dhe Prishtinës kanë arritur “deri diku përparim” në bisedimet për regjimin e doganave dhe taksave të tjera në kuadër të menaxhimit të integruar të kufijve (IBM), njoftoi para pak çastesh zëdhënësja e Komisionit Evropian, Maja Kocijancic.

Ajo theksoi se bisedimet dyditore të ekspertëve të dy palëve për sot kanë përfunduar dhe se do të vazhdojnë pas katër ditëve, përkatësisht të martën. /Telegrafi/ 

Komento

500 Karakteriniz kaldi

Rregullat për komente

  1. Ju lutemi që të bëni përpjekje që komenti i juaj të përkoj me artikullin në fjalë.
  2. Gjatë komentimit ju lutemi që ti kushtoni kujdes edhe drejtshkrimit dhe gjuhës letrare.
  3. Gjithmonë mundohuni që të përdorni një stil më të butë.
  4. Nëse nuk i përmbaheni rregullave të sipërpërmendura atëherë redaktori i ueb faqes ka të drejtë që të mos e botoj komentin tuaj.