Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Premte, 14 Maj 2021

Marko Gjuriq në Mitrovicë

E Premte 14 Gusht 2015 11:57

Edhe pse ishte paralajmëruar që shefit të Zyrës serbe për Kosovën në Qeverinë e Serbisë Marko Gjuriq nuk iu dha leja për të qëndruar në territorin e Kosovës, ai është parë sot në Mitrovicë.

Ndonëse nuk është parë gjatë turmës së protestuesve, burime të KosovaPress-it bëjnë me dije se Gjuriq ka qëndruar në zyrën e partisë së Ivanoviqit për disa minuta dhe i është shmangur njerëzve.

Praninë e tij e tregojnë edhe disa fotografi të portalit serb Tanjug.

Komento

500 Karakteriniz kaldi

Rregullat për komente

  1. Ju lutemi që të bëni përpjekje që komenti i juaj të përkoj me artikullin në fjalë.
  2. Gjatë komentimit ju lutemi që ti kushtoni kujdes edhe drejtshkrimit dhe gjuhës letrare.
  3. Gjithmonë mundohuni që të përdorni një stil më të butë.
  4. Nëse nuk i përmbaheni rregullave të sipërpërmendura atëherë redaktori i ueb faqes ka të drejtë që të mos e botoj komentin tuaj.