Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Marte, 26 Maj 2020

Komandanti suprem i NATO-s për Evropën të premten në Kosovë

E Hënë 31 Gusht 2015 11:27

Komandantit Suprem i NATO-s për Evropën, gjeneral Philip Breedlove, të premten do ta vizitojë Kosovën.

Ai së bashku me komandantin e KFOR-it, gjeneralmajor Guglielmo Luigi Miglietta do të mbajnë një konferencë për media në ora 15:00, në Aeroportin Ushtarak në Sllatinë. /Telegrafi/

Komento

500 Karakteriniz kaldi

Rregullat për komente

  1. Ju lutemi që të bëni përpjekje që komenti i juaj të përkoj me artikullin në fjalë.
  2. Gjatë komentimit ju lutemi që ti kushtoni kujdes edhe drejtshkrimit dhe gjuhës letrare.
  3. Gjithmonë mundohuni që të përdorni një stil më të butë.
  4. Nëse nuk i përmbaheni rregullave të sipërpërmendura atëherë redaktori i ueb faqes ka të drejtë që të mos e botoj komentin tuaj.