Dürüst İlkeli Anında Haber - KOSOVAHABER

E Mërkurë, 03 Mars 2021

Sulmohet vetura e kryeministrit Isa Mustafa

E Mërkurë 09 Shtator 2015 11:08

Vetura e kryeministrit të Kosovës është sulmuar sot gjatë kohës kur ai duke shkuar në punë në zyrën e tij në qeveri.

Sulmi ka ndodhur nga aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje të cilët kësaj radhe kanë përdorur ngjyrën si mjet sulmi ndaj veturës së kryeministrit.

"Aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje kanë hedhur ngjyrë në veturën e Isa Mustafës derisa ai po shkonte në zyrën e tij në Qeveri.
Ne duam t'ia kujtojmë Mustafës se nuk mund ta defunksionalizojë shtetin e Kosovës përmes krijimit të Zajednicës", thekson VV.

Komento

500 Karakteriniz kaldi

Rregullat për komente

  1. Ju lutemi që të bëni përpjekje që komenti i juaj të përkoj me artikullin në fjalë.
  2. Gjatë komentimit ju lutemi që ti kushtoni kujdes edhe drejtshkrimit dhe gjuhës letrare.
  3. Gjithmonë mundohuni që të përdorni një stil më të butë.
  4. Nëse nuk i përmbaheni rregullave të sipërpërmendura atëherë redaktori i ueb faqes ka të drejtë që të mos e botoj komentin tuaj.